Badanie rynku - usługa ochrony budynków

W celu zbadania rynku oraz oszacowania wartości zamówienia Instytut Geodezji i Kartografii w Warszawie zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie informacji dotyczących świadczenia usługi ochrony budynków Instytutu Geodezji i Kartografii.

1. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

 Przedmiotem zamówienia jest roczna usługa ochrony następujących budynków:

1. Budynek biurowy przy ul. Modzelewskiego 27 w Warszawie. Usługa ochrony stacjonarnej budynku będzie realizowana w następujący sposób:

 a)      w godz. 7.00 - 19.00 agent ochrony pełni służbę w recepcji, monitoruje i kontroluje osoby wchodzące do budynku, a także monitoruje teren przed wejściem (parking, chodnik);

b)      w godz. 19.00 - 7.00 pełni służbę na portierni, monitoruje i kontroluje ruch osobowy na terenie obiektu.

2. Obserwatorium Geodezyjno – Geofizyczne „Borowa Góra” w Jadwisinie pod Warszawą. Usługa ochrony budynku będzie realizowana w następujący sposób:

 a)      monitoring obiektów (z dojazdem grup interwencyjnych),

b)      system alarmowy (system napadowy).

 2. TERMIN

1. Termin nadsyłania ofert upływa 20 stycznia 2014 r. o godz. 11:00.

2. Oferty prosimy składać w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. CENA

1. W ofercie prosimy o podanie cen realizacji wyżej wymienionej usługi (ceny netto i brutto) w następujących wariantach:

a)      ochrona budynku przez licencjonowanego pracownika ochrony,

b)      ochrona budynku przez pracownika ochrony bez licencji.

2. Wycena powinna obejmować wszystkie koszty realizacji przedmiotu zamówienia.

4. KONTAKT

Wszelkich informacji udziela Pan Mariusz Ogórek:

tel. (22) 32 91 916

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 5. INFORMACJE DODATKOWE

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Informacja ta ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy nt. kosztów i sposobu wykonania przedmiotu zamówienia.