Badanie rynku - dostawa stacji meteorologicznej

 

W celu zbadania rynku oraz oszacowania wartości zamówienia Instytut Geodezji i Kartografii w Warszawie zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie informacji dotyczących dostawy stacji meteorologicznej.

1.      PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji meteorologicznej opartej na rejestratorze danych GP2 (Delta-T) składającej się z następujących elementów:

a)      wielokanałowy rejestrator danych wszechstronnego zastosowania model GP2. 12 kanałów analogowych, 4 kanały liczące, 2 przekaźniki, SDI-12. Pamięć co najmniej 30 000 tysięcy pomiarów

b)      zamykana obudowa na rejestrator

c)      lekki maszt 3 m do instalacji rejestratora i czujników. Komplet z ramionami, kotwami i odciągami

d)      panel słoneczny z akumulatorem regulatorem napięcia

e)      system umożliwiający szybkie podłączanie i odłączanie czujników (wtyczki na kable, gniazda do montażu na skrzynce)

f)       modem GPRS z kartą SIM typu Smart (przesył danych na serwer producenta, dostęp do danych przez konto zabezpieczone nazwą użytkownika i hasło)

g)      radiometr różnicowy NR01, czujnik składający się z dwóch piranometrów i dwóch pyrgeometrów, wbudowany czujnik PT100, długość kabla 5 m

h)      2 czujniki reflektanci SRS, kabel o długości 5 m (jeden z wtyczką stereo do loggera EM50G)

i)        3 sondy igłowe GS3 do pomiaru wilgotności, temperatury i EC gleby. Kabel o długości 5 m (jedna sonda z wtyczką stereo do podłączenia do Glogera EM50G)

j)        anemometr typu Davis

k)      czujnik wilgotności względnej i temperatury powietrza (RH/T) oraz ciśnienia atmosferycznego (VP-4) z osłoną p./radiacyjną

l)        deszczomierz ECRN-1000, rozdzielczość 0,2 mm

m)    2 czujniki promieniowania PAR z uchwytem do montażu na maszcie i poziomowania czujnika

n)      czujnik zwilżenia liścia (LWS)

2.      TERMIN

a)      termin nadsyłania ofert upływa dnia 29 kwietnia 2016 r. o godz. 15:00,

b)      oferty prosimy składać w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

3.      CENA

a)      w ofercie prosimy o podanie cen realizacji wyżej wymienionej dostawy (ceny netto i brutto),

b)      wycena powinna obejmować wszystkie koszty realizacji przedmiotu zamówienia, w tym dostawę, montaż i przeszkolenie pracowników z zakresu obsługi i programowania.

4.      KONTAKT

Wszelkich informacji udziela Pan Jan Musiał:

tel. (22) 32 91 984

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5.      INFORMACJE DODATKOWE

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Informacja ta ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy nt. kosztów i sposobu wykonania przedmiotu zamówienia.